Kauplemistingimused

Üldsätted

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad kõigi isikute ja MTÜ Uusvada Kultuuriküla oksjonikeskkonnas skukt.uusvada.ee  (edaspidi SKUKT) vahel tekkivate õigussuhete kohta. SKUKT kontaktandmed on toodud skukt.uusvada.ee avalehel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. SKUKT on õigustatud tulenevalt oma arengust ning parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muutma ning täiendama. Tingimuste ning hinnakirja muudatustest informeeritakse SKUKT veebilehel.

1.4. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja SKUKT vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.5. SKUKT keskkonnas müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad kehtivad kauba või teenuste eest arve tasumise tähtaja jooksul. Teave kauba kohta on esitatud SKUKT keskkonnas, vahetult kauba juures.

1.6. SKUKT oksjonil müüdavad kaubad ei sisalda käibemaksu, kauba müüja MTÜ Uusvada Kultuuriküla ei ole käibemaksukohustuslane.

Oksjonil osalemine

2.1. SKUKT oksjoni peamine eesmärk on koguda vahendeid Uusvada kultuuriküla külamaja renoveerimiseks, tegemist on heategevusliku oksjoniga.

2.2. Oma toetusostu saad teostada kahel viisil: ostes teose kohe väljaostuhinnaga või osaledes pakkumiste tegemises teosele ja suurima pakkujana teostada ost pärast oksjoni lõppemist.

2.3. Väljaostuhinnaga teose ostmiseks saada vastav soov meilile kultuurikyla@uusvada.ee või helista telefonil 5046423 või teosta ost läbi SKUKT keskkonna klikkides nupule “Osta kohe hinnaga…” . Sellisel juhul lisatakse toode kohe sinu “ostukorvi” ja sa pead teose ostmise lõpule viima oma “Ostukorvis”. Ostukorvis kliki nupule “Mine maksma”, täida arve esitamiseks vajalikud andmed ja “Esita tellimus”. Saadame sulle teose eest arve, mis tuleb tasuda 5 tööpäeva jooksul. Pärast arve tasumist korraldatakse teose tarne vastavalt teose müügilehel toodud tingimustele.

2.4. SKUKT keskkonnas pakkumiste tegemiseks peab olema pakkujal SKUKT konto, mille saad luua menüüs lingi all “Minu konto” Konto loomise informatsioon saadetakse registreerumise järel sinu meilile.

2.5. SKUKT oksjonil osalemiseks mine soovitud teose lehele ja tee oma pakkumine klikkides nupule “Paku”, eelnevalt võid suurendada ka oma pakkumise summat, lisades vastava summa pakkumise lahtrisse.

2.6. Info kõigi pakkumiste ja oksjoni tulemuste kohta saadetakse sinu meilile.

2.7. Kõigi pakkumiste ajalugu näed teose lehel sakis “Oksjoni ajalugu”

2.8. Oksjoni võitmisest teavitatakse sind meili teel või saad seda näha oma SKUKT kontol. Oma ostu lõpuleviimiseks pead SKUKT veebilehel algatama teose väljaostu klikkides nupul “Maksa nüüd” või e-kirja lingil “tasuda teose eest” Sellisel juhul lisatakse toode kohe sinu “ostukorvi” ja sa pead teose ostmise lõpule viima oma “Ostukorvis”. Ostukorvis kliki nupule “Mine maksma”, täida arve esitamiseks vajalikud andmed ja “Esita tellimus”. Saadame sulle teose eest arve, mis tuleb tasuda 5 tööpäeva jooksul. Pärast arve tasumist korraldatakse teose tarne vastavalt teose müügilehel toodud tingimustele.

2.9. Kaup tarnitakse ostjale Eesti piires kauba müüja poolt, kui kauba juures pole näidatud teistsugust tarnemeetodit, näiteks tarne kokkuleppel, mis eeldab ostja poolt kaubale järgi tulekut või muul moel tarne täiendavat kokku leppimist. Ostetud toodetele ei lisandu transpordihind. Tarneviisil “Kokkuleppeli” peab kauba ostja ise kauba järele minema kauba füüsilisele aadressile, et oma kaup müüjalt kätte saada. Kauba füüsiline aadress on toodud sellisel juhul toote lehel.

2.10. Kui oksjoni võitja pole 10 tööpäeva jooksul asunud teose väljaostutoiminguid teostama või tasunud ostuarvet, müüakse teos hinnalt järgmise pakkumise teinule.

Taganemisõigus

3.1. Tulenevalt Võlaõigusseaduse paragrahv 53 lõikest 4 punktist 8 SKUKT oksjonil taganemisõigust ei kohaldata.

Pretensiooni esitamise kord

4.1. Pretensioonid lahendatakse pooltevahelise läbirääkimise teel.

4.2. Kui ostja ja SKUKT ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.

4.3. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja SKUKT vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.